Orły Medycyny 2018

Nasze Centrum Zdrowia i Urody zostało laureatem  w zestawieniu „Orły Medycyny 2018” w mieście Sopot.

Orchid Centrum Zdrowia i Urody w Sopocie zostało wyróżnione w rankingu najlepiej ocenianych lekarzy i placówek z branży medycznej. Organizatorzy przeanalizowali opinie pacjentów znajdujące się na stronach internetowych takich jak Google Maps, Facebook, ZUMI oraz Nowoczesna Firma.
– Pozytywne opinie zadowolonych pacjentów sprawiły, iż nasza praktyka lekarska została wyróżniona w kategorii Orły Medycyny – mówi doktor Piotr Ziajka.
Jak informuje organizator, porównano oceny 185 tysięcy placówek z branży medycznej. To przedsięwzięcie wymagało przeanalizowania 4 milionów stron internetowych, na których pacjenci dzielili się swoją opinią. W sumie przeanalizowano 1 milion ocen.
– Chcieliśmy, żeby kapitułą oceniającą byli sami pacjenci, a zwycięzcami nie zostawały firmy, które mają największe budżety marketingowe lecz praktycy, od których pacjenci wychodzą po prostu zadowoleni. Porównaliśmy już istniejące oceny w Internecie dla praktycznie wszystkich praktyk z branży. – informuje Piotr Słowikowski, dyrektor Działu Handlowego Plebiscytów Branżowych Orły. I dodaje: – Nie było konieczności wysyłania jakichkolwiek sms-ów premium czy uiszczania wpisowego.

Komfort i bezpieczeństwo pacjenta
– Zespół profesjonalistów pracujący w Orchid Centrum Zdrowia i Urody dba przede wszystkim o zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów. Staramy się by warunki, które oferujemy naszym pacjentom były na światowym poziomie. Cieszy nas każda pozytywna opinia, wyrażona zarówno w kontakcie bezpośrednim jak i w Internecie – mówi doktor Piotr Ziajka.

Indywidualne wsparcie oraz wspólny plan działań
Orchid wyróżnia się nie tylko wykwalifikowanym personelem, ale także rodzinną atmosferą.
– Każda osoba, która trafia do nas zostaje otoczona indywidualnym wsparciem. Wspólnie z pacjentem ustalamy plan działań przed zabiegiem i po zabiegu. Monitorujemy samopoczucie oraz parametry pacjenta. Rozmawiamy. Wyjaśniamy wszelkie zagadnienia dotyczące operacji, a także rekonwalescencji. Pacjent musi czuć się bezpiecznie. Taki dobrostan przyspiesza leczenie – wyjaśnia Aleksandra Komorek, kierownik recepcji w Orchid Centrum Zdrowia i Urody w Sopocie.

***

Udział w rankingu Orły Medycyny był bezpłatny, natomiast jego wyniki dostępne są na stronie projektu www.orlymedycyny.pl w zakładce Laureaci. więcej

Dziękujemy naszym Pacjentom za pozytywne opinie i zaufanie.

 

drukuj