Witamy Państwa

Centrum Zdrowia i Urody ORCHID.

Nasze Centrum wyposażone jest w nowoczesny sprzęt o najwyższej jakości. Posiadamy gabinety konsultacyjno-zabiegowe oraz nowoczesną salę operacyjną.  Całe wyposażenie spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo Naszych Pacjentów to także wykonywanie wszystkich operacji w znieczuleniu ogólnym ZAWSZE przez dwóch chirurgów.
Nasz zespół składa się z dr Piotra Ziajki i specjalisty chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej dr Wojciecha Jaska. Taki Zespół gwarantuje krótszy czas zabiegu i znieczulenia a wiec zwiększa bezpieczeństwo Pacjenta przez skrócenie czasu zabiegu, mniejszą utratę krwi a za tym też szybszą rekonwalescencję Naszych Pacjentów a mniejsze zmęczenie chirurgów wpływa znacznie na jakości wykonanej operacji.
Na Naszych pacjentów czeka również komfortowa sala przed i pooperacyjna na której, takie udogodnienia jak całodobowa opieka doświadczonej pielęgniarki, monitoring funkcji życiowych, internet bezprzewodowy, indywidualne TV,  czy też zdrowy catering.

Naszych pacjentów obejmujemy również indywidualną opieką pozabiegową, polegającą na stałym kontakcie z lekarzem lub wykwalifikowaną pielęgniarką. Jesteśmy zawsze gotowi i chętni do odpowiedzi na każde pytanie tak, aby pacjent w każdej chwili miał poczucie bezpieczeństwa i kontroli nad własnym stanem zdrowia.

Nowoczesność, bezpieczeństwo, profesjonalizm i rodzinne podejście do opieki nad pacjentami to zasady, którymi się kierujemy w prowadzeniu naszych gabinetów. Każdy z Państwa uzyska u nas wysokiej jakości usługi medyczne.

Nasza wizja służenia
Traktować naszych pacjentów jak członków rodziny i otoczyć ich opieką na drodze ku urodzie i zdrowiu.